Ariana

Ariana


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Microgaming
Spēles veids Videospēle
Izšķirtspējas koeficients 16:9 (platekrāna)
Celiņa veids Griešanās celiņi
Celiņi 5 celiņi, 3 rindas, 25 likmju rindas (fiksēti vienumi)
Spēlētāja ieguvums 95-96 %
Minimālā likme 0,25 eiro
Maksimālā likme 125 eiro
Spēles funkcijas Bezmaksas griezieni, Wild zīmes, kavā ievietotas Wild iespējas, kavā ievietoti simboli, izvēršamie simboli

Neizpētītā jūras, dārgumu, nāru un daiļās princeses valstība. Tāds ir Microgaming piedāvātās jaunās spēles Ariana īss apraksts. Jūras dzelmē slēpjas dažādi pārsteigumi, bet par tiem visiem var iegūt tik tiešām dāsnas balvas.

Ariana ir 5 celiņu videospēļu automāta spēle ar 3 rindām un 25 likmju rindām. Spēles gaitā uzzināsit stāstu par nāru princesi Arianu. Šī spēle nebūs īstā, ja jums patīk rūpīgi izstrādāti efekti, aizraujošas grafikas un saistošs vizuālais noformējums. Spēlei ir izstrādāta, pievēršot uzmanību citiem aspektiem, tāpēc audiovizuālais noformējums nav tik izteikts. Grafiskie zīmējumi nepavisam nav slikti, tie tikai nav īpaši piesaistoši.

Tāpēc kā piesaiste šajā spēlē tiek izmantoti citi līdzekļi. Piemēram, īpašās funkcijas. Vēlamies jūs iepazīstināt ar divām funkcijām, kuras mums šķiet visaizraujošākās. Pirmā funkcija ir “izvēršamie simboli” — tā notiek, ja griešanas laikā uz pirmā celiņa tiek izkārtoti 3 identiski simboli. Ja arī citos celiņos ir šie simboli, turklāt tie ir likmju rindā, simboli automātiski tiek aizpildīti visos laukos. Tas, protams, nozīmē apjomīgus laimestus.

Otra interesantā funkcija ir bezmaksas griezieni. Zvaigznes simbols ir tieši saistīts ar bezmaksas griezieniem. Ja grieziena laikā 3 zvaigžņu simboli tiek izkārtoti kādā piecu celiņu laukā, jūs uzreiz esat laimējis 15 bezmaksas griezienus. Ja bezmaksas griezienu laikā atkal iegūsit 3 zvaigžņu simbolus, griezienu skaits, protams, tiek papildināts. Spēlē ir iekļauti arī populārie Wild simboli, kas izdevīgās kombinācijās nodrošina vismaz mazākus laimestus.

Automātā atļautā zemākā likme ir 0,25 eiro, bet maksimālā laimesta summa ir 30 000 eiro. Ja jums patīk spēles ar tēmu par zemūdens valstību, šis spēļu automāts ir domāts tieši jums.

Spēļu automāts Ariana īstas naudas pelnīšanai kazino 11.lv.
Spēlējiet un laimējiet

Pasaku spēļu automātu spēles

Citi Microgaming piedāvātie spēļu automāti

Izmēģiniet jaunās spēles un iecienītos tiešsaistes spēļu automātus bez maksas
Big Bad Wolf Video slotu spēle Quickspin Spēlēt
Cat Queen Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Gladiator Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Merlin's Millions Video slotu spēle NextGen Gaming Spēlēt
Rocky Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Book of Ra Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Desert Treasure Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Dolphin’s Pearl Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Gonzo’s Quest Video slotu spēle Net Entertainment Spēlēt
Kong Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Sizzling hot deluxe Spēļu automāta Novomatic Spēlēt

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Šī vietne ir paredzēta personām, kas ir vismaz 18 gadus vecas.

Es piekrītu