Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Net Entertainment

Un leģenda turpinās. Iepazīstieties ar spēļu automātu, kam lemts kļūt par vienu no populārākajām spēlēm. Pēc Mega Fortune spēļu automātu milzu panākumiem un nezūdošās popularitātes Net Entertainment ir laidis klajā jaunu un uzlabotu versiju — Mega Fortune Dreams.

Tai ir jauna grafika un skaņa, turklāt arī pati spēle ir piedzīvojusi lielas pārvērtības. Ir pievienotas jaunas iespējas un samazināts laimējošo līniju skaits. Mega Fortune Dreams™ ir piecu celiņu video spēļu automāts ar 20 laimējošām līnijām. Palmas aizstāj visus pārējos simbolus kā Wild simbols. Trīs palmas aktivizē atkārtotu griezienu, kura laikā Wild simboli paliek savās vietās. Spēle piedāvā bezmaksas griezienus, laimestu vairākkārtīgu palielināšanu un bonusu spēli, kurā varat griezt, lai laimētu lieliskas balvas, kā arī fantastisku džekpotu. Tiem, kas visvairāk vēlas izmantot bonusa griezienus, ir pieejama arī AUTOMĀTISKAS SPĒLES iespēja. Detalizētu spēles aprakstu un apskatu varat atrast arī vietnē casionsearch.eu – Mega Fortune Dreams apskats.

Neviens nezina, kāpēc spēles oriģinālā versija ir kļuvusi tik populāra. Visticamākais iemesls ir milzu džekpots, kas sasniedz vairākus miljonus eiro. Ar šādu summu var īstenot pat visneprātīgākos sapņus. Mēs ticam, ka jaunā versija spēlētājiem šķitīs vēl aizraujošāka.

Klasiskie spēļu automāti

Citi Net Entertainment piedāvātie spēļu automāti

Izmēģiniet jaunās spēles un iecienītos tiešsaistes spēļu automātus bez maksas
Ariana Video slotu spēle Microgaming Spēlēt
Book of Secrets Video slotu spēle Synot Spēlēt
Game of Thrones Video slotu spēle Microgaming Spēlēt
Gladiator Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Merlin's Millions Video slotu spēle NextGen Gaming Spēlēt
Rocky Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Wild Warp Video slotu spēle Synot Spēlēt
Book of Ra Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Desert Treasure Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Dolphin’s Pearl Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Hell Mania Video slotu spēle Synot Spēlēt
Kong Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Marilyn Monroe Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Royal Wild Video slotu spēle Synot Spēlēt
Sizzling hot deluxe Spēļu automāta Novomatic Spēlēt

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

Es piekrītu