Game of Thrones

Game of Thrones


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Microgaming
Spēles veids Videospēle
Izšķirtspējas koeficients 16:9 (platekrāna)
Celiņa veids Griešanās celiņi
Celiņi 5 celiņi, 3 rindas, 15 likmju rindas
Spēlētāja ieguvums 95-96 %
Minimālā likme 0,30 eiro
Maksimālā likme 6 eiro

Ja esat spēles Game of Thrones cienītājs, varat izbaudīt savu iecienītāko pārraidi spēļu automātā un saņemt patīkamus laimestus. Šo iespēju nodrošina Microgaming sadarbībā ar HBO.

Licencēti spēļu automāti ar filmas motīviem

Visai bieži spēļu automāti ar filmas vai spēles licenci piedāvā lielisku vizuālo noformējumu, tomēr saturs, kas piesaista spēlei, nav visai aizraujošs. Par laimi šis gadījums neattiecas uz Game of Thrones. Uzņēmums Microgaming ir padomājis par visu. Attiecībā uz spēles daudzveidību lielus pārsteigumus negaidiet. Tomēr citu licencēto spēļu vidū Game of Thrones noteikti ieņem vietu, kas ir augstāka par vidējo. Spēles radītā gaisotne ir saistoša un ļauj ieiet azartā.

Game of Thrones tiešsaistes spēļu automāts

Tas ir klasisks 5 celiņu 3 rindu spēļu automāts ar 15 laimējošām līnijām. Autori ir pievienojuši vairākus spēles variantus, kas padara spēli dinamiskāku un aizraujošāku. Spēles pamatā ir simboli Wild un Scatter. Simbols Wild izskatās kā GoT logotips un aizstāj ikvienu citu simbolu laimējošajā līnijā. Scatter ir simbols ar ikonisko Iron Throne, tāpēc kļūs par jūsu iecienītāko ikonu. Katru reizi, kad šis simbols divas reizes parādās spēles laukā, jūs saņemat vienu no 4 nejauši izvēlētiem finanšu bonusiem (1, 5, 30 vai 300 eiro apmērā). Ja tiks parādīti 3 vai vairāk šo simbolu, varēsit vēlreiz izvēlēties kādu no 4 bonusu pakotnēm un iegūt 8–18 bezmaksas griezienus, kā arī iespēju palielināt laimestu pat 5 reizes. Spēlē arī ir ietverta klasiskā azartspēļu funkcija, kas ļauj dubultot vai zaudēt visu laimestu.

Vizuālais noformējums

Visa spēles vizuālā aspekta pamatā ir TV pārraide, un uzmanība ir pievērsta ik sīkākajai niansei. Simboli ir detalizēti un labi pārdomāti. Rādītie simboli ir atkarīgi no tā, kurai ģimenei spēles sākumā esat izteicis uzticību. Spēles pieredzi paplašina tieši no pārraides aizgūti sižeti, kas tiek rādīti spēles laikā un papildina noskaņu. Vispārīgas mūzikas vietā spēlē jau no paša sākuma fonā tiek atskaņota oriģinālā mūzika.

Spēles Game of Thrones novērtējums

Game of Thrones spēļu automāta versija ir rūpīgi pārdomāta. Tajā ir ietverts diezgan daudz spēles variāciju (ja salīdzinām ar licencētajām spēlēm). Uzņēmums Microgaming ir trāpījis mērķī; darbs ir paveikts lieliski un rezultātā ir radīta tiešām laba spēle. Ja pārzināt GoT pasauli un esat iecienījis spēļu automātus, šī spēle ir radīta tieši jums.

Spēļu automāts Game of Thrones īstas naudas pelnīšanai kazino 11.lv.
Spēlējiet un laimējiet

Filmu video spēļu automāti

Citi Microgaming piedāvātie spēļu automāti

Izmēģiniet jaunās spēles un iecienītos tiešsaistes spēļu automātus bez maksas
Book of Secrets Video slotu spēle Synot Spēlēt
Gladiator Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Merlin's Millions Video slotu spēle NextGen Gaming Spēlēt
Rocky Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Wild Warp Video slotu spēle Synot Spēlēt
Book of Ra Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Dazzle me Video slotu spēle Net Entertainment Spēlēt
Desert Treasure Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Dolphin’s Pearl Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Gonzo’s Quest Video slotu spēle Net Entertainment Spēlēt
Hell Mania Video slotu spēle Synot Spēlēt
Kong Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Marilyn Monroe Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Royal Wild Video slotu spēle Synot Spēlēt
Sizzling hot deluxe Spēļu automāta Novomatic Spēlēt
Starburst Video slotu spēle Net Entertainment Spēlēt

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

Es piekrītu