Fruit Machine 27

Fruit Machine 27


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Kajot
Spēles veids Videospēļu automāts
Izšķirtspējas koeficients 4:3
Celiņa veids Griešanās celiņi
Celiņi 3 celiņi, 3 rindas, 27 likmju līnijas
Minimālā likme 0,10 €
Maksimālā likme 10 €
Spēles iespējas dubultais laimests, džokers, aizraujoši bonusa punkti, azartspēle

Spēļu automāts klasikas cienītājiem

Vai jums patīk atcerēties vecos labos laikus, kad devāties veca un draņķīga spēļu automāta virzienā ar monētu rokās, cerot, ka šoreiz iegūsiet džekpotu? Ja šīs atmiņas liek jums smaidīt, jūs noteikti izbaudīsiet jauno klasisko spēļu automātu Fruit Machine 27. Pēc pirmā acu uzmetiena tā ir klasiska veca spēļu automāta kopija ar 3 celiņiem, tomēr tā nosaukums liecina, ka tajā ir vairāk, nekā sākotnēji šķiet.

"Fruit Machine 27" ir veco labo laiku atgādinājums

Fruit Machine 27 ir skaista retro spēle, ko radījis Xatronic (dibināts Kajot spēļu automātiem), ko var izbaudīt tiešsaistē. Tas ir vienkāršs spēļu automāts ar 3 celiņiem, kas piedāvā līdz pat 27 likmju līnijām. Katrā celiņā ir 3 rindas un 3 simboli, jūsu mērķis ir iegūt laimējošo kombināciju ar 3 identiskiem simboliem. Izredzes ir diezgan labas, beigu rezultātā tiek ieskaitīti līdz pat 9 individuāliem rezultātiem.

Fruit Machine 27 ir baudāms ceļojums laikā. Tam ir pieņemamas grafikas un ļoti vienkārša vadība. Vienīgais audio-vizuālais trūkums ir skaņas – lai gan tām ir patīkama retro pieskaņa, jūs tās izslēgsiet pēc dažām spēlēm, jo tās burtiski plēš ausis uz pusēm. Tomēr tas ir nebūtisks sīkums.

Vairāki veidi, kā laimēt

Spēlē ir 6 augļu simboli un viens speciālais simbols, ko sauc par džokeri. Jums jāpatur prātā, ka katram simbolam ir sava vērtība. Zemākais laimests ir 3 ķiršiem, kuru laimesta reizinātājs ir x1, tam seko citroni (x2), apelsīni (x3), plūmes (x4), melones (x7) un vīnogas (x10). Un tad ir džokers. Šis simbols ir retākais, tas ne tikai aizstāj jebkuru citu simbolu, bet ir arī laimējošais simbols. Ja redzat vienā līnijā 3 džokerus, jūs iegūsiet x80 no savas oriģinālās likmes.

Turklāt jūs iegūsiet bonusa punktus par katru džokeri. Šie punkti summējas un to vērtība darbojas kā reizinātājs nākamajam laimestam. Ir arī citi veidi, kā palielināt jūsu laimestu. Katra raunda beigās varat izmēģināt tā saucamo azartspēļu režīmu, kurā varat dubultot savu laimestu vai pazaudēt visu.

Spēlējiet bez maksas vai ar īstu naudu

Jūs varat spēlēt šo spēli tiešsaistē savā datorā vai mobilajā lietotnē. Varat izmantot klasisko maksāšanas metodi ar naudu (spēles valūta ir credit) vai varat vienkārši trenēties, vai vienkārši izklaidēties bez maksas. Minimālā likme ir 10 kredīti, kas pielīdzināmi 10 centiem. Protams, jo lielākas likmes, jo vairāk varat laimēt, katrā raundā varat likt likmes desmit, divdesmit, piecdesmit, simts, piecsimt vai tūkstoš kredītu apmērā.

Fruit Machine 27 maznozīmīgs trūkums slēpjas tajā, ka tas nepiedāvā progresīvo džekpotu, tomēr to daļēji kompensē interesantais fiksētais džekpots, un visbūtiskākais ir tas, ka to var iegūt ātri, jo laimējošo kombināciju skaits ir tiešām iespaidīgs.

Augļu tēmas spēļu automāti

Citi Kajot piedāvātie spēļu automāti

Izmēģiniet jaunās spēles un iecienītos tiešsaistes spēļu automātus bez maksas
Ariana Video slotu spēle Microgaming Spēlēt
Book of Secrets Video slotu spēle Synot Spēlēt
Game of Thrones Video slotu spēle Microgaming Spēlēt
Gladiator Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Merlin's Millions Video slotu spēle NextGen Gaming Spēlēt
Rocky Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Wild Warp Video slotu spēle Synot Spēlēt
Book of Ra Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Dazzle me Video slotu spēle Net Entertainment Spēlēt
Desert Treasure Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Dolphin’s Pearl Deluxe Video slotu spēle Novomatic Spēlēt
Gonzo’s Quest Video slotu spēle Net Entertainment Spēlēt
Hell Mania Video slotu spēle Synot Spēlēt
Kong Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Marilyn Monroe Video slotu spēle Playtech Spēlēt
Royal Wild Video slotu spēle Synot Spēlēt
Sizzling hot deluxe Spēļu automāta Novomatic Spēlēt
Starburst Video slotu spēle Net Entertainment Spēlēt

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

Es piekrītu